Medycyna i uroda

Główna
Medycyna i uroda
Turystyka i noclegi
Meble
Budownictwo i projektowanie
Maszyny i urządzenia
Usługi
Odzież
Księgowość i finanse
Sprzedaż
Muzyka i rozrywka
Motoryzacja i transport
+ www.psychiatria-poznan.com.pl

Psychiatra Poznań

Docenić należy pracę, którą wykonuje każdy psychiatra. Poznań może być dumny ze swoich specjalistów z tej dziedziny. Poradnia zdrowia psychicznego zaprasza wszystkich, którzy czują, że potrzebują pomocy, aby móc być szczęśliwym. Dobry psychiatra czeka na Ciebie w każdy poniedziałek w samym centrum miasta.
+ www.luxmed.pl

http://www.luxmed.pl/szpital/niezbednik/medycyna-estetyczna.html

Ukazuje tu się nam specyficzny paradoks, mianowicie nie może być zdrowe coś, co jest chemiczne. Pacjentki na pewno zdają sobie z tego sprawę i dokładnie analizują ten krok. Medycyna estetyczna pojawiła się w Polsce stosunkowo niedawno, ponieważ rozwój technologiczny umożliwił dopiero niedawne wprowadzenie takich metod w naszym kraju.
+ timko.com.pl

Timko

Prowadzisz przychodnię lub jesteś dyrektorem szpitala? Chciałbyś zakupić sprzęt medyczny najwyższej klasy, dzięki któremu twoi pacjenci będą mieli dostęp do jeszcze dokładniejszych badań? W takim wypadku skontaktuj się z firmą Timko Sp. z o.o., która zajmuje się sprzedażą najlepszych, nowoczesnych urządzeń.
+ perukarnia.pl

Protezy piersi

Dla kobiet po przebytej mastektomii, technika medyczna proponuje protezy piersi. Dzięki zastosowaniu lekkiego silikonu, kobiety mogą znów poczuć się atrakcyjnie, a dodatkowo zniwelować dysproporcje w sylwetce i dyskomfort bólowy po odjęciu piersi. Protezy dobierane są pod kątem kształtu, ciężaru i wyglądu.
+ www.luxmed-diagnostyka.pl

Mammografia Piersi

Jest to procedura, która służy przede wszystkim wykrywaniu zmian zachodzących w tkankach miękkich sutka, takich jak powstawanie guzów czy też mikrozwapnienia. Mammografia piersi jest wykonywana w ramach oferty Lux Med Diagnostyka. Zalecamy jej regularne przeprowadzanie wszystkim kobietom powyżej 30 roku życia.
+ www.destinationgoodhealth.com

Leczenie autyzmu komórkami macierzystymi

Dla pacjenta, który uległ temu schorzeniu najważniejsze jest regularne przebywanie w środowisku rówieśników, a także terapia hamująca postęp choroby. Leczenie autyzmu komórkami macierzystymi to metoda opracowana przez czeskie kliniki, z którymi współpracuje organizująca tam wyjazdy firma Destination Good Health Hanna Borek.
+ sanvimed.pl

sanvimed.pl

Jesteśmy prywatną placówką zdrowotną i poradnią specjalistyczną. Jedną z dziedzin medycyny, którą zajmują się Specjaliści Sanvimed jest okulistyka. Nasza poradnia dwukrotnie realizowała projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej, które dotyczyły zarówno rozbudowy infrastruktury, jak i też wynalezienia nowych metod leczenia.
+ www.elite.waw.pl

Usuwanie znamion

Zapraszamy na konsultacje u specjalistów Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki Elite w Warszawie w zakresie usuwania znamion skórnych. O ile jest to przebarwienie powierzchowne i nie zagrażające życiu, warto zlikwidować je, by znów zyskać ładny wygląd. Laser rozbija komórki skórne i zarazem powstrzymuje krwawienie, tak więc można nieinwazyjnie pozbyć się brodawki, narośli czy brzydkiego naczyniaka. Pomagamy państwu pokonywać kompleksy nie tylko związane z cerą, ale i z całym ciałem.
+ www.ecz-innowacje.pl

4K score | http://www.ecz-innowacje.pl

Jest to najczęściej występujący nowotwór wśród populacji mężczyzn z Europy i Stanów Zjednoczonych. Dlatego szczególnie ważna jest odpowiednia diagnostyka, gdyż wykrycie raka prostaty na wczesnym poziomie gwarantuje możliwość jego wyleczenia. 4K score to test, który przeprowadzamy u pacjentów w ECZ Innowacje, celem sprawdzenia możliwości zachorowania na agresywną odmianę nowotworu.
+ www.trycholog24.pl

Wypadanie włosów przyczyny

Fryzura jest ważnym elementem wizerunku każdego z nas. Jednym z najczęściej występujących problemów jest jednak wypadanie włosów. Przyczyny tego stanu rzeczy mogą być różne - od hormonalnych, poprzez zdrowotne, na niewłaściwej diecie kończąc. W serwisie Trycholog24 znajdziecie Państwo listę gabinetów, w których być może uda Wam się zażegnać problem.
+ www.instytutestetyczny.pl

http://www.instytutestetyczny.pl/

Wiele zabiegów kosmetycznych oferuje Instytut Estetyczny w Warszawie. Botox, mezoterapia, mikrodermabrazja - to tylko nieliczne zabiegi poprawiające urodę oraz kondycję skóry. Wybierz jeden z nich, a przekonasz się, że to rozwiązanie idealne właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług.
+ mclinique.pl

MClinique

Nowoczesne i zaawansowane zabiegi estetyczne dla cery i całego ciała znajdziecie Państwo w ofercie gabinetu MClinique. Magdalena Wiórek jest specjalistką w dziedzinie medycyny i kosmetologii codziennie poprawia komfort życia pacjentów walczących z kompleksami czy efektami przedwczesnego starzenia się.
+ estivance.pl

http :// estivance.pl/zabiegi/dermatologia/toksyna-botulinowa-zmarszczki-mimiczne-botoks-a

Witaj w klinice medycyny estetycznej Estivance Warszawa. Oferujemy botox na usuwanie zmarszczek i leczenie nadpotliwości. Toksyna botulinowa poraża nerwy, aby nie odczuwały impulsów do skurczu. Tak więc, nawet głębokie bruzdy zupełnie przestają być widoczne. Twarz jest gładka i odmłodzona. Efekt utrzymuje się do pół roku.
+ inhalatory.com.pl

Inhalator nebulizator

Dla osób borykających się z astmą lub uciążliwą alergią przygotowaliśmy ofertę zawierającą specjalne sprzęty wspomagające oddychanie. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie między innymi inhalator i nebulizator przeznaczony zarówno dla dorosłych, jak również dla dzieci. Dzięki prostej obsłudze osoba w każdym wieku poradzi sobie z użyciem sprzętu w warunkach domowych.
+ rdentalclinic.pl

Wybielanie zębów Warszawa

Jeśli chcecie Państwo skorzystać z usług kliniki, która świadczy profesjonalne wybielanie zębów w Warszawie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego gabinetu, gdzie nasi profesjonalni stomatolodzy wykonują tego typu zabiegi dla Państwa. Są one dostępne w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
+ www.ekoskrzyneczka.pl

Olej kokosowy

Olej kokosowy nierafinowany jest niezwykłym produktem, dzięki któremu przygotują Państwo zdrowe i pyszne dania egzotyczne. Jest to jedyny tłuszcz, nie powodujący przyrostu tkanki tłuszczowej. Posiada on również właściwości bakteriobójcze. Znajdziecie Państwo ten niezwykły produkt spożywczy w ofercie naszego sklepu z ekologiczną, zdrową żywnością.
© 2017 www.mulinka.pl