Medycyna i uroda

Główna
Medycyna i uroda
Turystyka i noclegi
Meble
Budownictwo i projektowanie
Maszyny i urządzenia
Usługi
Odzież
Księgowość i finanse
Sprzedaż
Muzyka i rozrywka
Motoryzacja i transport
+ www.psychiatria-poznan.com.pl

Psychiatra Poznań

Docenić należy pracę, którą wykonuje każdy psychiatra. Poznań może być dumny ze swoich specjalistów z tej dziedziny. Poradnia zdrowia psychicznego zaprasza wszystkich, którzy czują, że potrzebują pomocy, aby móc być szczęśliwym. Dobry psychiatra czeka na Ciebie w każdy poniedziałek w samym centrum miasta.
+ https:

Inhalator nebulizator

Dla osób borykających się z astmą lub uciążliwą alergią przygotowaliśmy ofertę zawierającą specjalne sprzęty wspomagające oddychanie. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie między innymi inhalator i nebulizator przeznaczony zarówno dla dorosłych, jak również dla dzieci. Dzięki prostej obsłudze osoba w każdym wieku poradzi sobie z użyciem sprzętu w warunkach domowych.
+ max-med.pl

Laserowe usuwanie naczyniaków

Gabinet świadczy wsparcie z zakresu małoinwazyjnych zabiegów, pozwalających na pozbycie się nieestetycznych zmian skórnych, takich jak m.in. blizny potrądzikowe czy brodawki. W ramach oferowanej pomocy wykonujemy również laserowe usuwanie naczyniaków, które pozwala na zniwelowanie zmian w ciągu kilku zabiegów.
+ https:

Sklep ortopedyczny

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie swój asortyment zaprezentował dla Was nasz sklep ortopedyczny. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na zastosowanie najbardziej skutecznej i efektywnej rehabilitacji dla osób, które uległy wypadkowi czy też przebytej chorobie. Dzięki nim możliwe jest wykonywanie odpowiednich ćwiczeń przywracających sprawność ruchową narządów ludzkich. Znajdziecie u nas szeroki wybór sprzętu oraz najbardziej konkurencyjne ceny na rynku dla klientów.
+ https:

Terapia uzależnień

Polecamy Państwu serdecznie skorzystanie ze specjalistycznej opieki naszego gabinetu, w którym prowadzimy skuteczne i leczenie alkoholizmu. W tej chorobie stosujemy między innymi Esperal, skuteczny środek odtruwający. Zapraszamy do Wrocławia (Marcinowice), gdzie kompleksowo zajmą się Państwa zdrowiem nasi lekarze i pielęgniarki.
+ https:

kaniule dożylne

Nasza hurtownia już od wielu lat dostarcza akcesoria medyczne do różnego rodzaju placówek ochrony zdrowia. Oferujemy zarówno podstawowe, jak i specjalistyczne wyposażenie apteczek. Proponujemy przede wszystkim opatrunki, kaniule dożylne, maseczki, plastry, gazy oraz inne akcesoria jednorazowego użytku.
+ https:

gips syntetyczny cena

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu specjalizującego się w sprzedaży lekkich materiałów unieruchomiających. Posiadamy gips syntetyczny w konkurencyjnej cenie i w różnych kolorach: niebieskim, zielonym oraz żółtym. Produkt jest wykorzystywany w ortopedii przy złamaniach i z powodzeniem zastępuje tradycyjne i ciężkie opaski mineralne.
+ https:

plastyka powiek górnych Rzeszów

Ośrodek okulistyczny Visum Clinic w Rzeszowie specjalizuje się w zabiegach takich jak plastyka powiek górnych, który jest wykonywany u osób, które mają opadające fałdy skórne pod łukami brwiowymi. Twarz wydaje się zmęczona i smutna, ta przypadłość dodaje lat. Sam zabieg nie jest skomplikowany. Lekarz nacina skórę w załamaniu oka, usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej i skóry i zakłada szew. Blizna jest niemal niewidoczna. Spojrzenie zostaje odmłodzone, znikają też zmarszczki wokół oczu. Zapraszamy na konsultacje u specjalistów.
+ https:

Unity stomatologiczne

Nasz dentysta we Wrocławiu stara się, aby unity stomatologiczne były niezwykle dobrej jakości, aby spełniały najwyższe standardy i przyczyniały się do tego, żeby wizyty u stomatologa nie były już tak nieprzyjemne. Oczywiście mamy nadzieję, że dzięki naszej pracy oraz produktom jak unity stomatologiczne osiągamy te rezultaty.
+ https:

Warsztaty psychologiczne Warszawa

W naszym centrum edukacji i terapii w Warszawie organizujemy wysoce efektywne warsztaty psychologiczne. Jeśli czujesz, że Twoje życie nie satysfakcjonuje Cię, że nie jesteś w miejscu, w którym chciałbyś być, a życie wciąż niemiło Cię zaskakuje, to zapraszamy na nasze spotkania. Więcej informacji znaleźć można na naszej stronie internetowej.
+ logopedawarszawa.pl

Neuroflow Warszawa

Pacjenci z zaburzeniami słuchowymi skarżą się na trudności z koncentracją, nauką języków obcych czy przyswajaniem dłuższych wypowiedzi pośród gwaru. Interaktywna terapia Neuroflow została opracowana w oparciu o najnowsze osiągnięcia naukowe z dziedziny logopedii. Metoda polegająca na systematycznym wykonywaniu ćwiczeń ze rozumienia mowy w obecności różnych dźwięków zagłuszających poprawia artykulację, podzielność uwagi i usprawnia pamięć. Jest to jednocześnie rozwiązanie, które polecamy naszym klientom z Warszawy podczas konsultacji z zaburzeń komunikacji.
+ https:

Zintegrowane metody leczenia

W naszym Centrum świadczymy wsparcie dla osób, które doświadczają różnych chorób, m.in. nowotworów. Nasze zintegrowane metody leczenia to m.in. terapia witaminami, tlenem czy ozonem. Oczywiście, wybór konkretnego wariantu to decyzja naszego pracownika i pacjenta, która zapada podczas konsultacji poprzedzającej jakiekolwiek zabiegi.
+ https:

Wkład koronowo korzeniowy

Wykonuje się różne rodzaje uzupełnień protetycznych. Jednym z nich jest wkład koronowo korzeniowy. Stosuje się go w przypadku niewielkiej ilości tkanek zęba, pomiędzy kością i dziąsłem, np. przy złamaniach zęba. Zazwyczaj zaleca się wykonanie zabiegu po leczeniu kanałowym. Proteza jest zbudowana z włókna szklanego lub tlenku cyrkonu.
+ https:

Masaż osteopatyczny

W naszyj placówce prowadzimy terapię par rodzin, konsultacje z dietetykiem i fizjoterapeutą, a także rehabilitację z ubezpieczenia. Wykonujemy również masaż osteopatyczny. Jedna sesja trwa od pół godziny do pięćdziesięciu minut. W klinice można nabyć specjalne wkładki ortopedyczne oraz uczestniczyć w zajęciach grupowych.
+ https:

Sprzęt ortopedyczny

Nasz sprzęt ortopedyczny został bardzo starannie wykonany z nowoczesnych materiałów. Dzięki temu jest wytrzymały i zapewnia możliwie jak największą wygodę użytkowania. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne urządzenia do rehabilitacji najwyższej jakości, który można nabyć w bardzo korzystnych cenach.
+ https:

Guma power band

Postawiliśmy sobie za cel stworzenie miejsca, które w najlepszy sposób będzie wspierało wszystkie aktywne osoby, które w jeszcze lepszy sposób chciałyby zadbać o siebie i swoją formę. U nas znajdziecie doskonały sprzęt sportowy i akcesoria do ćwiczeń, wśród których znalazła się m. in. znakomita guma Power Band. Sklep internetowy Just7gym Professional powiada w swoim asortymencie rozwiązania o zróżnicowanej sile oporu. Idealnie nadadzą się nie tylko do treningu, ale także w rehabilitacji i fizjoterapii.
+ https:

Kompozyty światłoutwardzalne

Prowadząc gabinet dentystyczny musisz zadbać o jego kompleksowe wyposażenie. Dlatego wejdź na stronę naszej hurtowni - popularnego wśród specjalistów z branży sklepu internetowego w którym znajdziesz różnego rodzaju materiały stomatologiczne. Posiadamy produkty wiążące, wypełniające i tymczasowe. Sprzedajemy specjalistyczne kompozyty światłoutwardzalne i inne materiały tak niezbędne w gabinetach stomatologicznych.
+ https:

Odczynniki chemiczne Łódź

Wysokiej klasy sprzęt laboratoryjny - odczynniki chemiczne i inne artykuły najlepszych na rynku producentów - to oferta naszej firmy w Łodzi. Wykorzystanie w procesie produkcji doskonałych materiałów i zaawansowanych rozwiązań zapewnia naszym produktom niezawodne działanie. Zapraszamy do współpracy - jesteśmy pewni, że przyniesie ona powody do zadowolenia wszystkim klientom.
© 2021 www.mulinka.pl