Medycyna i uroda

Główna
Medycyna i uroda
Turystyka i noclegi
Meble
Budownictwo i projektowanie
Maszyny i urządzenia
Usługi
Odzież
Księgowość i finanse
Sprzedaż
Muzyka i rozrywka
Motoryzacja i transport
+ www.psychiatria-poznan.com.pl

Psychiatra Poznań

Docenić należy pracę, którą wykonuje każdy psychiatra. Poznań może być dumny ze swoich specjalistów z tej dziedziny. Poradnia zdrowia psychicznego zaprasza wszystkich, którzy czują, że potrzebują pomocy, aby móc być szczęśliwym. Dobry psychiatra czeka na Ciebie w każdy poniedziałek w samym centrum miasta.
+ https:

Inhalator nebulizator

Dla osób borykających się z astmą lub uciążliwą alergią przygotowaliśmy ofertę zawierającą specjalne sprzęty wspomagające oddychanie. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie między innymi inhalator i nebulizator przeznaczony zarówno dla dorosłych, jak również dla dzieci. Dzięki prostej obsłudze osoba w każdym wieku poradzi sobie z użyciem sprzętu w warunkach domowych.
+ https:

Terapia uzależnień

Polecamy Państwu serdecznie skorzystanie ze specjalistycznej opieki naszego gabinetu, w którym prowadzimy skuteczne i leczenie alkoholizmu. W tej chorobie stosujemy między innymi Esperal, skuteczny środek odtruwający. Zapraszamy do Wrocławia (Marcinowice), gdzie kompleksowo zajmą się Państwa zdrowiem nasi lekarze i pielęgniarki.
+ logopedawarszawa.pl

Neuroflow Warszawa

Pacjenci z zaburzeniami słuchowymi skarżą się na trudności z koncentracją, nauką języków obcych czy przyswajaniem dłuższych wypowiedzi pośród gwaru. Interaktywna terapia Neuroflow została opracowana w oparciu o najnowsze osiągnięcia naukowe z dziedziny logopedii. Metoda polegająca na systematycznym wykonywaniu ćwiczeń ze rozumienia mowy w obecności różnych dźwięków zagłuszających poprawia artykulację, podzielność uwagi i usprawnia pamięć. Jest to jednocześnie rozwiązanie, które polecamy naszym klientom z Warszawy podczas konsultacji z zaburzeń komunikacji.
+ https:

Zintegrowane metody leczenia

W naszym Centrum świadczymy wsparcie dla osób, które doświadczają różnych chorób, m.in. nowotworów. Nasze zintegrowane metody leczenia to m.in. terapia witaminami, tlenem czy ozonem. Oczywiście, wybór konkretnego wariantu to decyzja naszego pracownika i pacjenta, która zapada podczas konsultacji poprzedzającej jakiekolwiek zabiegi.
+ https:

Masaż osteopatyczny

W naszyj placówce prowadzimy terapię par rodzin, konsultacje z dietetykiem i fizjoterapeutą, a także rehabilitację z ubezpieczenia. Wykonujemy również masaż osteopatyczny. Jedna sesja trwa od pół godziny do pięćdziesięciu minut. W klinice można nabyć specjalne wkładki ortopedyczne oraz uczestniczyć w zajęciach grupowych.
+ https:

Kompozyty światłoutwardzalne

Prowadząc gabinet dentystyczny musisz zadbać o jego kompleksowe wyposażenie. Dlatego wejdź na stronę naszej hurtowni - popularnego wśród specjalistów z branży sklepu internetowego w którym znajdziesz różnego rodzaju materiały stomatologiczne. Posiadamy produkty wiążące, wypełniające i tymczasowe. Sprzedajemy specjalistyczne kompozyty światłoutwardzalne i inne materiały tak niezbędne w gabinetach stomatologicznych.
+ https:

Elastografia

Jako firma zajmująca się serwisem oraz sprzedażą sprzętów medycznych oferujemy wiele nowoczesnych przyrządów i maszyn, które są pomocne w badaniach diagnostycznych. W naszej ofercie znajdują się urządzenia pozwalające na bezinwazyjne biopsje części ciała. Elastografia za pomocą innowacyjnych technologii fali poprzecznej pozwala między innymi na pomiary ilościowe.
+ https:

Calivita

Sklep internetowy z prozdrowotnymi preparatami i produktami ziołowymi poleca serdecznie bogatą linię suplementów diety marki Calivita. Tutaj znajdziecie Państwo kapsułki wspomagające organizm dla kobiet i mężczyzn i wiele innych. Warto wspomagać swoją codzienną dietę składnikami odżywczymi, których nie da się w odpowiednich ilościach przyswoić wraz z jedzeniem.
+ https:

Płyny pielęgnacyjne do soczewek

W naszej ofercie znajdą Państwo sprawdzone preparaty do czyszczenia, dezynfekcji i przechowywania szkieł kontaktowych. Dostępne w naszym sklepie płyny pielęgnacyjne do soczewek to środki, których zadaniem jest zapewnienie trwałego nawilżenia, a co za tym idzie, możliwie jak najwyższego komfortu podczas noszenia.
+ https:

buty dla seniorów

W naszym sklepie przygotowaliśmy ofertę z obuwiem dla osób starszych. Proponujemy sandały, półbuty, kapcie oraz baleriny. Buty dla seniorów dostępne są w stonowanych kolorach m.in. czarnym, granatowym, bordowym, szarym czy beżowym. Oferowane przez nas obuwie profilaktyczne przeznaczone jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.
+ https:

Preparaty na alergię

Zapraszamy serdecznie do apteki internetowej, w której znajdą Państwo szeroki asortyment produktów leczniczych lub kosmetycznych. Oferujemy między innymi preparaty na alergie, produkty antykoncepcyjne, do higieny jamy ustnej, nosa i uszy, pielęgnacji twarzy i całego ciała. Szczegółowa oferta znajduje się na naszej stronie internetowej.
+ https:

Psychoterapia młodzieży Chorzów

Jak wiemy, dziecięce i młodzieńcze lata nie zawsze są tylko czasem radości i beztroski. Wielu młodych ludzi doświadcza problemów emocjonalnych, które mogą być trudne do zrozumienia i przezwyciężenia. Może być wówczas potrzebna psychoterapia młodzieży. Oferujemy ją w Chorzowie. Prowadzimy indywidualne i grupowe sesje terapeutyczne, pomagając młodzieży zrozumieć i radzić sobie z problemami emocjonalnymi, takimi jak stres i zaburzenia lękowe.
+ https:

Wypadanie włosów łupież

Istnieje wiele chorób skóry głowy, których nie powinno się lekceważyć. Jednym z nich jest łupież. Można zauważyć jego obecność poprzez nadmierne wypadanie włosów, swędzenie skóry głowy lub gdy zauważamy na głowie białe, suche płatki. Wyróżnia się kilka rodzai tej choroby: suchy, tłusty, pstry oraz rumieniowy.
+ https:

Producent wyposażenia medycznego

Nasza firma dostarcza sprzęty do placówek szpitalnych. Jako producent wyposażenia medycznego wykonujemy m.in. meble o różnym przeznaczeniu w tym laboratoryjne, ambulatoryjne i administracyjne. Poza tym dostępne są również myjki, różnego rodzaju szaf i wiele innych produktów w różnych wariantach w tym również modele na wymiar.
+ https:

Dentysta dziecięcy

W naszym gabinecie mile widziani są również mali pacjenci. Dentysta dziecięcy w Kaliszu prowadzi zarówno diagnostykę, jak i leczenie zębów, także tych mlecznych - wbrew mylnej opinii, te również należy poddawać leczeniu. Nasz stomatolog oferuje także inne usługi, takie jak na przykład lakowanie zębów.
+ https:

Kolagen franciszka srebrny

Dajemy Ci skrzydła, aby osiągnąć piękno, które zawsze chciałeś mieć. Nasza firma od lat dostarcza niezwykle skuteczne produkty do pielęgnacji skóry, które wykorzystują tajemnicę młodości - Kolagen Franciszka Srebrny. Badania dowodzą, że właśnie ten typ kolagenu ma unikalne właściwości przeciwstarzeniowe, które pomagają zwalczyć zmarszczki, jędrność skóry oraz poprawić jej ogólny wygląd.
+ https:

Aparaty ortodontyczne na zęby

Oto urządzenia używane przede wszystkim w celu korekty pozycji szczęki. Aparaty ortodontyczne na zęby, bo o nich mowa, są one dostosowywane indywidualnie i mogą być stałe lub ruchome. Urządzenia te zakłada się zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Stosuje się je w celu uzyskania równego zgryzu oraz estetyki uśmiechu.
© 2024 www.mulinka.pl