Medycyna i uroda

Główna
Medycyna i uroda
Turystyka i noclegi
Meble
Budownictwo i projektowanie
Maszyny i urządzenia
Usługi
Odzież
Księgowość i finanse
Sprzedaż
Muzyka i rozrywka
Motoryzacja i transport
+ www.psychiatria-poznan.com.pl

Psychiatra Poznań

Docenić należy pracę, którą wykonuje każdy psychiatra. Poznań może być dumny ze swoich specjalistów z tej dziedziny. Poradnia zdrowia psychicznego zaprasza wszystkich, którzy czują, że potrzebują pomocy, aby móc być szczęśliwym. Dobry psychiatra czeka na Ciebie w każdy poniedziałek w samym centrum miasta.
+ www.luxmed.pl

http://www.luxmed.pl/szpital/niezbednik/medycyna-estetyczna.html

Ukazuje tu się nam specyficzny paradoks, mianowicie nie może być zdrowe coś, co jest chemiczne. Pacjentki na pewno zdają sobie z tego sprawę i dokładnie analizują ten krok. Medycyna estetyczna pojawiła się w Polsce stosunkowo niedawno, ponieważ rozwój technologiczny umożliwił dopiero niedawne wprowadzenie takich metod w naszym kraju.
+ timko.com.pl

Timko

Prowadzisz przychodnię lub jesteś dyrektorem szpitala? Chciałbyś zakupić sprzęt medyczny najwyższej klasy, dzięki któremu twoi pacjenci będą mieli dostęp do jeszcze dokładniejszych badań? W takim wypadku skontaktuj się z firmą Timko Sp. z o.o., która zajmuje się sprzedażą najlepszych, nowoczesnych urządzeń.
+ perukarnia.pl

Protezy piersi

Dla kobiet po przebytej mastektomii, technika medyczna proponuje protezy piersi. Dzięki zastosowaniu lekkiego silikonu, kobiety mogą znów poczuć się atrakcyjnie, a dodatkowo zniwelować dysproporcje w sylwetce i dyskomfort bólowy po odjęciu piersi. Protezy dobierane są pod kątem kształtu, ciężaru i wyglądu.
+ www.luxmed-diagnostyka.pl

Mammografia Piersi

Jest to procedura, która służy przede wszystkim wykrywaniu zmian zachodzących w tkankach miękkich sutka, takich jak powstawanie guzów czy też mikrozwapnienia. Mammografia piersi jest wykonywana w ramach oferty Lux Med Diagnostyka. Zalecamy jej regularne przeprowadzanie wszystkim kobietom powyżej 30 roku życia.
+ www.destinationgoodhealth.com

Leczenie autyzmu komórkami macierzystymi

Dla pacjenta, który uległ temu schorzeniu najważniejsze jest regularne przebywanie w środowisku rówieśników, a także terapia hamująca postęp choroby. Leczenie autyzmu komórkami macierzystymi to metoda opracowana przez czeskie kliniki, z którymi współpracuje organizująca tam wyjazdy firma Destination Good Health Hanna Borek.
+ sanvimed.pl

sanvimed.pl

Jesteśmy prywatną placówką zdrowotną i poradnią specjalistyczną. Jedną z dziedzin medycyny, którą zajmują się Specjaliści Sanvimed jest okulistyka. Nasza poradnia dwukrotnie realizowała projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej, które dotyczyły zarówno rozbudowy infrastruktury, jak i też wynalezienia nowych metod leczenia.
+ www.elite.waw.pl

Usuwanie znamion

Zapraszamy na konsultacje u specjalistów Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki Elite w Warszawie w zakresie usuwania znamion skórnych. O ile jest to przebarwienie powierzchowne i nie zagrażające życiu, warto zlikwidować je, by znów zyskać ładny wygląd. Laser rozbija komórki skórne i zarazem powstrzymuje krwawienie, tak więc można nieinwazyjnie pozbyć się brodawki, narośli czy brzydkiego naczyniaka. Pomagamy państwu pokonywać kompleksy nie tylko związane z cerą, ale i z całym ciałem.
+ www.ecz-innowacje.pl

4K score | http://www.ecz-innowacje.pl

Jest to najczęściej występujący nowotwór wśród populacji mężczyzn z Europy i Stanów Zjednoczonych. Dlatego szczególnie ważna jest odpowiednia diagnostyka, gdyż wykrycie raka prostaty na wczesnym poziomie gwarantuje możliwość jego wyleczenia. 4K score to test, który przeprowadzamy u pacjentów w ECZ Innowacje, celem sprawdzenia możliwości zachorowania na agresywną odmianę nowotworu.
+ www.trycholog24.pl

Wypadanie włosów przyczyny

Fryzura jest ważnym elementem wizerunku każdego z nas. Jednym z najczęściej występujących problemów jest jednak wypadanie włosów. Przyczyny tego stanu rzeczy mogą być różne - od hormonalnych, poprzez zdrowotne, na niewłaściwej diecie kończąc. W serwisie Trycholog24 znajdziecie Państwo listę gabinetów, w których być może uda Wam się zażegnać problem.
+ www.instytutestetyczny.pl

http://www.instytutestetyczny.pl/

Wiele zabiegów kosmetycznych oferuje Instytut Estetyczny w Warszawie. Botox, mezoterapia, mikrodermabrazja - to tylko nieliczne zabiegi poprawiające urodę oraz kondycję skóry. Wybierz jeden z nich, a przekonasz się, że to rozwiązanie idealne właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług.
+ estivance.pl

http://estivance.pl/zabiegi/toksyna-botulinowa-zmarszczki-mimiczne-botoks-azzalure/

Witaj w klinice medycyny estetycznej Estivance Warszawa. Oferujemy botox na usuwanie zmarszczek i leczenie nadpotliwości. Toksyna botulinowa poraża nerwy, aby nie odczuwały impulsów do skurczu. Tak więc, nawet głębokie bruzdy zupełnie przestają być widoczne. Twarz jest gładka i odmłodzona. Efekt utrzymuje się do pół roku.
+ inhalatory.com.pl

Inhalator nebulizator

Dla osób borykających się z astmą lub uciążliwą alergią przygotowaliśmy ofertę zawierającą specjalne sprzęty wspomagające oddychanie. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie między innymi inhalator i nebulizator przeznaczony zarówno dla dorosłych, jak również dla dzieci. Dzięki prostej obsłudze osoba w każdym wieku poradzi sobie z użyciem sprzętu w warunkach domowych.
+ www.ekoskrzyneczka.pl

Olej kokosowy

Olej kokosowy nierafinowany jest niezwykłym produktem, dzięki któremu przygotują Państwo zdrowe i pyszne dania egzotyczne. Jest to jedyny tłuszcz, nie powodujący przyrostu tkanki tłuszczowej. Posiada on również właściwości bakteriobójcze. Znajdziecie Państwo ten niezwykły produkt spożywczy w ofercie naszego sklepu z ekologiczną, zdrową żywnością.
+ www.omnimo-meble.pl

Dygestorium

Posiadamy w ofercie rozwiązania, które skutecznie chronią personel przed szkodliwym działaniem substancji chemicznych. Dygestorium pozwala zabezpieczyć przed cuchnącymi oparami, niebezpiecznymi gazami oraz wieloma innymi czynnikami, szkodliwymi dla zdrowia lub życia. Oferowane przez nas rozwiązania dostępne są w wersji z komorą metalową lub laminowaną.
+ https:

Wózek inwalidzki Poznań

Nasz poznański sklep zajmuje się sprzedażą między innymi sprzętów rehabilitacyjnych oraz odzieży medycznej. W ofercie mamy także wózek inwalidzki dla dzieci i dorosłych z wieloma ulepszeniami. Polecamy urządzenia dla osób niepełnosprawnych między innymi ze stabilizacją głowy, podłokietnikami oraz z funkcją toaletową.
+ www.meranco.com.pl

Pipeta automatyczna

Prowadzenie badań biotechnologicznych lub innych analiz różnego rodzaju materiałów i substancji, wymaga specjalistycznej aparatury oraz dodatkowych akcesoriów. Jednym z rozwiązań proponowanych przez Meranco Sp. z o. o. jest pipeta automatyczna marki Eppendorf. Wszystkie rozwiązania tego producenta wyposażone są w czteropozycyjny wskaźnik objętości, naniesione trwale numery seryjne, a także dostarczane są do klienta z indywidualnym świadectwem kalibracji. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów zapewniających trwałość i łatwość w konserwacji.
© 2017 www.mulinka.pl