Turystyka i noclegi

Główna
Medycyna i uroda
Turystyka i noclegi
Meble
Budownictwo i projektowanie
Maszyny i urządzenia
Usługi
Odzież
Księgowość i finanse
Sprzedaż
Muzyka i rozrywka
Motoryzacja i transport
+ https:

Wypożyczalnia boxów dachowych Warszawa

Wybierasz się na wakacje letnie lub narty i wiesz, że Twój bagażnik nie pomieści wszystkich walizek i toreb? Nasza mieszcząca się w Warszawie wypożyczalnia boxów dachowych posiada szeroki asortyment, dzięki czemu znajdziesz tutaj odpowiadające Twoim preferencjom bagażniki samochodowe lub uchwyty rowerowe.
+ https:

Plaża Niechorze

Polska riwiera może pochwalić się pięknym, piaszczystym brzegiem. Leżące nad Bałtykiem Niechorze kusi pięknymi plażami, które ciągną się po horyzont, obiecując długi i bardzo przyjemny spacer. Miłośnicy słonecznych kąpieli także znajdą tu wystarczającą ilość miejsca, by spędzić kilka dni nad Bałtykiem.
+ https:

Rejsy rzeczne z polskim pilotem

Podróżowanie statkiem stanowi ciekawą alternatywę dla turystyki samochodowej. Rejsy rzeczne z polskim pilotem umożliwiają na przykład poznanie danego rejonu z innej perspektywy, a także zdobycie doświadczenia nocowania na okręcie. Zaletą tego typu wypraw jest także wysoki komfort odpoczynku na każdym etapie podróży, niezależnie od tego, czy statek aktualnie cumuje w porcie, czy przemieszcza się po rzece do kolejnego punktu postoju.
+ https:

wakacje w norwegii

Norweski klimat nie wszystkim służy jednak państwo to może zaoferować niezliczone atrakcje. Norwegia oferuje spektakularne widoki oraz krajobrazy. Wycieczki indywidualne i grupowe do Norwegii odbędą Państwo z biurem fiordy.com. Na stronie znajduje się także szeroka baza informacji przydatnych dla podróżujących.
+ https:

Spotkania firmowe

Zapraszamy do spędzenia relaksującego, a zarazem korzystnego dla zdrowia ciała i spokoju ducha wypoczunku w hotelu Aubrecht. To nowoczesny i bogato wyposażony ośrodek na Kaszubach. Oferujemy eleganckie pokoje dla osób prywatnych, rodzin, grup przyjaciół, wycieczek i turnusów. Proponujemy również miejsce doskonale nadające się na konferencje, spotkania firmowe czy obchody ważnych uroczystości i wydarzeń.
+ https:

Spa Ciechocinek

Czy wiecie czym jest wellness i spa (Ciechocinek)? Terminy te są bardzo bliskoznaczne. Oznaczają one poniekąd styl życia. Wellness jest zlepkiem dwóch terminów, a mianowicie: "well being" i "fitness". Można powiedzieć, iż jest to filozofia życiowa, która nakazuje danie o zdrowie i samopoczucie, poprzez sport i zdrowe odżywianie się. Według zasad wellness, człowiek w swoim życiu powinien łączyć równowagę życia psychicznego i fizycznego.
+ https:

Weekend w górach dla dwojga

Dla zakochanych, odwiedzających nasz hotel w sezonie zimowym, oferujemy weekend w górach dla dwojga. Powitanie w formie grzanego wina i śniadanie, składające się ze swojskich wyrobów, zapewnią relaksującą atmosferę, a dobrze dobrany pokój doda odpowiedniego klimatu. Zapewniamy również na terenie parkingu monitoring, by każdy gość czuł się u nas bezpiecznie.
+ https:

wycieczki do Pragi

Szukasz kierunku na wieczorny, weekendowy wypad lub już planujesz wakacyjny urlop? Proponujemy wycieczki do Pragi. Już jeden dzień pobytu w stolicy Czech sprawi, że zakochasz się w tym mieście. Oferujemy wyjazdy całodzienne i te skupiające się na wieczornym zwiedzaniu. Istnieje możliwość wykupu pakietu z rejsem.
© 2023 www.mulinka.pl