Księgowość i finanse

Główna
Medycyna i uroda
Turystyka i noclegi
Meble
Budownictwo i projektowanie
Maszyny i urządzenia
Usługi
Odzież
Księgowość i finanse
Sprzedaż
Muzyka i rozrywka
Motoryzacja i transport
+ https:

Księgowość Wrocław

Wrocław mieści siedzibę naszego biura księgowo rachunkowego. Tutaj od lat prowadzi naszą działalność oferując swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Księgowość, rachunkowość, doradztwo podatkowe i wiele więcej możliwości znajdziesz w naszym biurze rachunkowo księgowym. Postaw na profesjonalną obsługę.
+ https:

Księgowość

Nie musisz obawiać się księgowości. Nasze wsparcie pomoże ci odnaleźć w niej sprzymierzeńca wspierającego twoje codzienne działania. Biuro rachunkowe Abakus podejmuje się nie tylko obsługi kadrowo-płacowej, ale i wykonania podstawowych rozliczeń, które okażą się niezwykle korzystne dla państwa przedsiębiorstwa.
+ https:

Księgowość Warszawa

Niezależnie od tego, czy dopiero planujesz założenie własnej działalności, czy też pragniesz dokonać kluczowych w życiu Twojej firmy zmian - możesz liczyć na nasze wsparcie w księgowości. Rachunkowość dla przedsiębiorstw, prowadzona przez specjalistów z biura Fractum z Warszawy, jest doskonałym początkiem korzystnych optymalizacji.
+ https:

Artykuły biurowe

Firma Face Office prezentuje Państwu najwyższej jakości artykuły biurowe. Są to zarówno akcesoria komputerowe jak i artykuły papiernicze, artykuły do pisania, galanteria biurowa, czy koperty. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowany Państwu sprzęt i poszczególne produkty były funkcjonalne, solidne i doskonale usprawniały Państwa pracę.
+ www.kancelaria-kbr.pl

audyt sprawozdań finansowych

Prowadzimy współpracę z adwokatami i doradcami podatkowymi. Dzięki temu możemy się podjąć kompleksowej usługi podczas przeprowadzania audytów sprawozdań finansowych w Krakowie i okolicach. Polega to między innymi na badaniu jednostkowych sprawozdań, przeglądzie skonsolidowanych oraz badaniu historycznych informacji finansowych. Aby skorzystać z naszych usług, zachęcamy do wypełnienia formularza online dostępnego na naszej stronie internetowej. Prowadzimy również zatrudnienie biegłych rewidentów.
+ https:

Księgowość Zielona Góra

W ofercie naszego biura rachunkowego znajduje się badanie sprawozdań finansowych, prowadzenie rozliczeń przychodów i rozchodów, wyliczanie podatków, księgowość. Nasze biuro znajdujące się w Zielonej Górze zajmuje się także przeprowadzaniem ryczałtu ewidencjonalnego, prowadzeniem karty podatkowej i rozliczaniem pokontrolnym.
+ https:

Kurs rachunkowości

Świadczymy wparcie z zakresu działalności kadr i płac. Prowadzimy również szkolenia, dzięki którym można zdobyć niezbędną wiedzę ekonomiczną. Oferujemy także kurs rachunkowości, przeprowadzany na trzech poziomach, który obejmuje naukę stosowania programów księgowych oraz funkcjonowanie prawa podatkowego.
+ https:

szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej

Zorganizujemy dla Twojej firmy szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej. Podczas kursu Twoi pracownicy dowiedzą się w jaki sposób reagować, gdy zetknąć się z sytuacją zagrożenia zdrowia i życia osoby poszkodowanej w wypadku. Spotkania zawsze podzielone są na część teoretyczną oraz zajęcia praktyczne.
+ https:

Usługi księgowe Szczecin

Zapraszamy do sprawdzenia naszej szerokiej oferty na prowadzone przez nas usługi księgowe. Szczecin jest miastem, gdzie znajdziecie nasze profesjonalne biuro. Możecie w nim ustalić szczegóły współpracy z naszymi specjalistami. Dzięki nim możliwe jest prowadzenie potrzebnej w Waszych przedsiębiorstwach dokumentacji. Zajmujemy się przygotowywaniem dla Was dokumentów spełniających wszelkie wymogi formalne, regulowane przez polskie i europejskie ustawodawstwo. Prowadzimy księgi handlowe, przychodów i rozchodów.
+ https:

biuro rachunkowe Wrocław

Potrzebujesz kompleksowej obsługi księgowej dla swojej firmy? Koniecznie zajrzyj na stronę - to znane wrocławskie biuro rachunkowe o szerokim spektrum oferowanych usług. Znajdziesz tam specjalistów od profesjonalnego doradztwa podatkowego, zarządzania finansami czy planowania i raportowania. Ponadto w firmie nauczysz się jak unikać wysokich kosztów stałych i lepiej planować swoją pracę. Pomożemy Ci także w kwestiach związanych z kadrami i organizacją oraz podziałem zadań wśród poszczególny pracowników.
+ https:

doskonalenie procesów biznesowych

Jeśli myślisz o zrealizowaniu ambitnego projektu, który zrewolucjonizuje współczesną gospodarkę, nie zwlekaj i skorzystaj z naszego wsparcia. Dziedzina, w jakiej się specjalizujemy, to doskonalenie procesów biznesowych. Zajmujemy się ponadto ich standaryzacją oraz modelowaniem sprawiając, że zyskują zasięg globalny!
+ www.centrumincorpore.pl

Psycholog Częstochowa

Zajęcia dla dzieci i dorosłych, skupiające się na holistycznym podejściu do terapii i diagnostyki. Poradnia psychologiczno-pedagogiczna In Corpore w Częstochowie prowadzi między innymi terapię logopedyczną, SI, Tomatisa, z wykorzystaniem metod Biofeedback, Johansena IAS, czy Warnkego, a także muzykoterapię i inne zajęcia. W zespole pracują terapeuci, pedagodzy, lekarze medycyny, logopedzi i neurologopedzi i inni specjaliści, którzy kompleksowo podejdą do planu pomocy wszystkim swoim Klientom. Zapraszamy.
+ https:

Kontrola czasu pracy

Nasza firma jest producentem systemów umożliwiających rejestrację osób wchodzących na teren zakładu oraz wychodzących z niego. Dzięki temu możliwa jest kontrola czasu pracy. Nasz system jest zgodny z przepisami, pozwala poprawić dyscyplinę, eliminując konieczność prowadzenia papierowej listy obecności.
+ tekst-translator.pl

Tłumaczenia pisemne

W ofercie biura tłumaczeń Tekst-Translator z siedzibą w Szczecinie, znajduje się pełen zakres usług. Wykonujemy zarówno tłumaczenia pisemne jak i ustne na najwyższym poziomie językowym. Nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia przysięgłe oraz oferuje zdalny przekład dokumentów. Specjalizujemy się także w tłumaczeniach ustnych na wszelkiego rodzaju spotkaniach biznesowych, przyjęciach, konferencjach prasowych i wszędzie tam, gdzie niezbędna jest pomoc doświadczonego, profesjonalnego tłumacza.
© 2019 www.mulinka.pl